Satysfakcja z życia zawodowego , oceniana jest przez pryzmat wyników w miejscu pracy.

Młodsi ludzie, są przekonani, że po zakończeniu edukacji praca będzie na nich czekać , nic bardziej mylnego . Naturalnie zatrudnienie jest , ale dla doświadczonych w danym zawodzie albo dla młodych za niewygórowaną stawkę . Czasy , gdy dochodzenie do wiedzy dawałogwarantem otrzymania wysokiego wynagrodzenia, minęły , pracodawcy nie jest już spragniony pracowników dobrze wykształconych , ale wyróżniających się cechami charakteru, która zaowocują do przysparzania firmie dochodów .Kreatywność , przebojowość to walory cenione przez prezesów firm, praca dla takich młodych silnych psychicznie osób czeka . WymaganiaPolaków , co do wysokości wynagrodzenia za wykonane zadania rośnie , ludzie chcą więcej zarabiać , bo ich ambicje są większe, pragną więcej posiadać i zabezpieczyć swoim domownikom godne warunki życia . 

Satysfakcja z pracy jest ważne , odczuwanie uznania przez przełożonych również , połączenie tych przesłanek z zadowalającą pensją postrzegane jest za sukces zawodowy . Wyjazd z kraju za pracą jest ciągle postrzegana , jako jedna z alternatyw , jednak im więcej lat przybywa, tym bardziej myśli o pozostaniu w ojczyźnie. Praca , które pozwala może zapewnić sobie i rodzinie mieszkanie oraz godziwy byt ,  jest dostępne tylko dla niektórych . 

bästa dejtingsidorna datingsida.xyz

Stanowiska takie jak przedsiębiorca , pozwalają uzyskania wysokie dochody , ale praca taka łączą się z nienormowanym czasem pracy , przeżywaniem sytuacji stresujących i przymusem poradzenia sobie coraz większym wymaganiom . Podchodzenie do pracy , jako przykrego obowiązku, konieczności jest nie tylko niekorzystne dla zatrudnionego,  ale także dla pracodawcy , niesatysfakcjonująca praca to niezadowolony pracownik ,  który wykonuje mniej pracy, jest wiecznie zmęczony i zdenerwowany.